Posted by on 1 listopada 2018

Przykład wczesnej ciągłości tematów dotyczących nerwów, które pojawiły się w czasopiśmie, należy tylko spojrzeć na prace Brown-Séquard na temat elektrycznej aktywności układu nerwowego i szyderczego artykułu JC Warrena Animal Magnetism , stwierdzając, że koncepcja ta, Co jakieś trzydzieści lat temu wzbudziło wielką uwagę. . . od tego czasu postrzegane jest jako jedno z niezwykłych narzuceń dotyczących łatwowierności rodzaju ludzkiego 89 Ale wykorzystanie energii elektrycznej do zaburzeń mózgu jest teraz ponownie wywoływane poprzez technologię głębokiej stymulacji mózgu. Uciekając od piętna psychochirurgii, artykuły w czasopiśmie rozszerzyły zastosowanie stymulacji głębokiego mózgu daleko poza jej zwykłe zastosowanie w chorobie Parkinsona i znalazły uzasadnienie dla jej zastosowania w trudnym do opanowania zaburzeniu obsesyjno-kompulsywnym90 iw dystonie.51,52
Kiedy systemy psychodynamiczne, które przypisywały choroby psychiczne do nieświadomych konfliktów, zostały spopularyzowane w połowie XX wieku, w Dzienniku pojawił się wyraźny brak artykułów na ich temat. Wyjątkiem była medycyna psychosomatyczna. W artykule z 1948 r. W czasopiśmie AO Ludwig napisał, że wpływy emocjonalne działające w dłuższych lub krótszych okresach skutkują najpierw zaburzoną fizjologią i ostatecznie zmianami strukturalnymi. Wrzód trawienny jest najprostszym przykładem. . . [u] wrzodziejące zapalenie jelita grubego. . . astma, katar sienny i pokrzywka, niektóre choroby skórne, takie jak wyprysk i neurodermit, migrena, ewentualnie niektóre przypadki padaczki; nadciśnienie tętnicze i reumatoidalne zapalenie stawów. 91 Jednak w przypadku większości psychiatrii XX wieku, w tym psychoanalizy, Dziennik przemówił milczeniem.
Wraz ze wzrostem psychiki biologicznej w pierwszej dekadzie XXI wieku na stronach czasopisma pojawiły się duże pragmatyczne próby skuteczności zidentyfikowane przez ich akronimy – na depresję (STAR * D), 92 psychozy (CATIE), 93 i demencja (CATIE-AD) .94 Badania te potwierdzają wartość, ale ujawniają niedociągnięcia i ryzyko leczenia dla warunków psychicznych i sugerują, że pole mogło przesunąć się nieco zbyt daleko, jak w żartem przez nieżyjącego Leona Eisenberga, z bezmyślność wobec bezmyślności. 95 Artykuły na temat psychiatrii opublikowane w czasopiśmie wpływają na tę dziedzinę, tak jak inne artykuły w neurologii i neurochirurgii, wnosząc badanie życia umysłowego i jego chorób z powrotem do współczesnej medycyny, a tym samym łącząc się ze specjalnościami mózgu.
Od 200 lat w Journalu neurologia i psychiatria ewoluują od europejskiego do międzynarodowego, od nacisku na diagnozę po nacisk na leczenie, i opublikowała wiele podstawowych opisów chorób nerwowych i psychicznych, jednocześnie kultywując nowe i silne działanie. kurs terapeutyczny. Można by oczekiwać, że następne 100 lat przyniesie nowe spojrzenie na choroby układu nerwowego oparte na podstawowej biologii, ale potrzeba ścisłej obserwacji pojedynczego pacjenta prawdopodobnie nie zostanie wyparta.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Brigham i Women s Hospital oraz Harvard Medical School w Bostonie.
Wyślij prośby o ponowne przesłanie do Dr
[podobne: program pokrzywa indyjska skutki uboczneiczny, pokrzywa indyjska skutki uboczne, pokrzywa indyjska skutki uboczne poznań ]

Powiązane tematy z artykułem: badanie tpo cena pokrzywa indyjska skutki uboczne złamanie panewki stawu biodrowego

Posted by on 1 listopada 2018

Finansowanie i ujawnianie informacji
Author Affiliations
Z Brigham i Women s Hospital oraz Harvard Medical School w Bostonie.
Wyślij prośby o ponowne przesłanie do Dr